UA-71813905-1

Soczewki progresywne

Soczewki progresywne

Daj swoim oczom szansę: wykorzystaj innowacyjne technologie stosowane w ultranowoczesnych soczewkach progresywnych

Soczewki progresywne to prawdziwe arcydzieła optyki. Są indywidualnie dostosowane do Twoich oczu, zapewniając widzenie od dali do bliży i we wszystkich zakresach pośrednich. Kluczem do sukcesu jest konstrukcja soczewki. Musi być ona dokładnie dostosowana do użytkownika i jego potrzeb. Oferta soczewek progresywnych ZEISS obejmuje cztery poziomy zaawansowania i siedem technologii, z których część to rozwiązania absolutnie pionierskie w skali świata. Czy wiesz, że podczas czytania odległość pomiędzy oczami a smartfonem jest znacznie krótsza niż w przypadku czytania książki lub gazety? Fakt ten uwzględnia konstrukcja wszystkich soczewek progresywnych firmy ZEISS.

Korzyści dla klientów

Korzyści dla osób noszących okulary

Soczewki progresywne na potrzeby współczesnego świata

  • Doskonałe widzenie dzięki maksymalnej precyzji: Soczewki progresywne ZEISS są oferowane w czterech wersjach zaawansowania (Pure, Plus, Superb i Individual) oraz z siedmioma technologiami, które można dostosować do Twoich potrzeb.
  • Doskonały komfort noszenia oraz gwarancja komfortu firmy ZEISS.
  • Zrelaksowane oczy i dynamiczne widzenie przy szybkim ustawianiu ostrości niezależnie od odległości i kierunku dzięki filozofii konstrukcyjnej firmy ZEISS.
  • Optymalizacja mocy soczewki, także w przypadku dużych mocy, pozwala stworzyć łatwe w użyciu i wygodne okulary o atrakcyjnym wyglądzie.
  • Lepsze widzenie nocne: soczewki progresywne ZEISS są także dostępne w technologii i.Scription® – dzięki temu zapewniają jeszcze lepszy kontrast i większą intensywność barw w nocy.
  • Możesz dobrać dodatkowe powłoki lub inne dodatki – np. wysokiej klasy powłokę DuraVision® Platinum, barwione soczewki lub soczewki samościemniające się z technologią PhotoFusion®.
Comments are closed.