UA-71813905-1

O nas

O nas… Najbardziej cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów a naszą pasją są okulary… ręcznie robione bransoletki… i koty.

Zależy nam, aby każdy z Naszych Klientów poczuł indywidualną, przyjazną wręcz rodzinną atmosferę naszego salonu oraz miał satysfakcję z wykonanego profesjonalnego badania wzroku oraz dokonanego wyboru okularów.

W Optyk Filemon każdemu z naszych Klientów poświęcamy niezbędny czas na udzielenie fachowych porad i pomoc przy doborze odpowiednich opraw okularowych oraz szkieł korekcyjnych.

Uważamy, że okulary to nie tylko nasz komfort widzenia. Obecnie okulary, jak każdy element naszego ubioru to istotny element stylizacji. Okulary stanowią dla nas ozdobę, dodatek do ubioru, jest to swego rodzaju element podkreślający nasz charakter, indywidualizm, urodę, styl oraz charakter naszej pracy.

Jak już wiecie traktujemy okulary jak swego rodzaju „biżuterię” i zależy nam, aby Klienci w swoich nowych okularach czuli się atrakcyjnie i komfortowo .

W naszym salonie znajdziecie szeroki, wyjątkowy i unikatowy asortyment pięknych opraw okularowych.

Dodatkowo dla Pań … ale nie tylko … w naszym salonie optycznym możecie wybrać pasującą do Waszych nowych okularów ręcznie robioną bransoletkę z naturalnych kamieni.

Od naszych Klientów często słyszymy, że „…podoba mi się tyle opraw jednocześnie, że nie wiem, co mam wybrać?”

Pamiętaj! zawsze służymy radą i pomocą zarówno przy doborze opraw okularowych, jak również szkieł korekcyjnych.

Okulary, oprócz tak istotnego elementu naszego wyglądu, pełnią przede wszystkim funkcję korekcyjną. Dlatego tak ważna jest jakość oraz rodzaj szkieł okularowych. Służymy pomocą w ich wyborze tak, aby jak najlepiej dopasować je do indywidualnych potrzeb.

Katalog rodzaju szkieł jest bardzo szeroki a w nim m.in.: soczewki progresywne by zapewnić wyraźne widzenie niezależnie od odległości, soczewki biurowe do biura i pracy przy komputerze by mieć komfort widzenia w bliży i odległościach pośrednich, soczewki dla kierowców zapewniające maksymalną ostrość widzenia w dzień i w nocy dzięki podwyższonemu kontrastowi oraz redukcji odblasków, soczewki jednoogniskowe dla krótkowidzów i dalekowidzów, soczewki z pełną ochroną przed UV, szkła korekcyjne barwione, z polaryzacją, w wersji z fotochromem czy powłoką lustrzaną.

Jeśli jednak lepiej czujesz się nie nosząc okularów to chętnie doradzimy przy wyborze odpowiednich dla Ciebie soczewek kontaktowych.