UA-71813905-1

Informacja – dostosowanie działania w Optyk Filemon do wymogów postępowania epidemiologicznego

Szanowni Klienci,

W naszym salonie jak zawsze dbamy o wszelkie środki ostrożności oraz higieny. Regularnie używamy płynów do dezynfekcji. Jednak w związku z zaistniałą sytuacją związaną z ogłoszeniem przez WHO pandemii koronawirusa (COVID-19) postanowiliśmy dostosować działania w Optyk Filemon do wymogów postępowania epidemiologicznego. Dlatego prosimy i wymagamy zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedzialności.

  • Osoby, które mają zaplanowaną wizytę w Optyk Filemon proszone są o przybycie maksymalnie z jedną osobą towarzyszącą, a najlepiej samodzielnie.
  • Każda osoba, która ma kaszel, gorączkę lub miała kontakt z osobą z podwyższonej grupy ryzyka proszona jest o kontakt telefoniczny w celu przełożenia zaplanowanej wizyty.
  • Od poniedziałku 16 marca 2020 badania wzroku zostają wstrzymane do odwołania.
  • Osoby noszące soczewki kontaktowe według zaleceń specjalistów powinny szczególną uwagę poświęcić na prawidłowe i dokładne umycie rąk przed nałożeniem lub zdjęciem soczewek. 

Będziemy Państwa na bieżąco informować o ewentualnych dalszych krokach podjętych przez nas w celu ograniczenia do minimum ryzyka.

Optyk Filemon

Comments are closed.