UA-71813905-1

Okulary progresywne | Ekspert w doborze

Jesteśmy ekspertami w doborze „progresów”. Naszym Klientom proponujemy tylko najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki progresywne renomowanych i uznanych producentów, m.in. Zeiss.

Profesjonalnie dobrane względem Państwa potrzeb oraz indywidualnie wykonane okulary progresywne pozwolą osiągnąć ostre widzenie na każdą odległość do dali, bliży oraz w odległościach pośrednich.

W dobranych przez nas okularach progresywnych uzyskają Państwo wysoki komfort widzenia oraz użytkowania jak również szybką adaptację do nowych okularów.

 

Wszystkie zakupione w naszym salonie okulary progresywne objęte są *gwarancją adaptacji. Oznacza to, że w przypadku trudności z przystosowaniem się do „progresów” wymienimy je na soczewki dwu-ogniskowe lub jedno-ogniskowe (do chodzenia i do czytania).

Każdemu z naszych Klientów przed zakupem nowych okularów proponujemy wykonanie badania wzroku w naszym nowoczesnym gabinecie optometrycznym.

Decydując się na okulary z soczewkami progresywnymi nie ryzykuj i zaufaj ekspertom.

Zapraszamy.

*gwarancja adaptacji obowiązuje tylko dla zakupionych w naszym salonie soczewek korekcyjnych progresywnych i wynosi 30 dni od dnia odebrania nowych okularów.

 

 

Comments are closed.