UA-71813905-1

Bransoletki

Bransoletki to też nasza pasja…

Która z nas nie jest sroczką i nie zwraca uwagi na piękno wokół nas? Jeszcze częściej zwracamy uwagę na to co noszą inne kobiety. Bransoletki, podobnie jak okulary, stanowią indywidualny akcent podkreślający nasz styl, osobowość, upodobania oraz gust. 

Dlatego w salonie Optyk Filemon oprócz okularów znajdziesz też szeroki wybór wyjątkowych… niepowtarzalnych… ręcznie robionych (przez szefową) bransoletek z kamieni takich jak: jadeit, jaspis, granat, agat, labradoryt, kwarc, lapis lazuli, marmur, onyks i wiele innych.

 

Kamienie …. te szlachetne i półszlachetne, oszlifowane i wypolerowane … by móc nimi się cieszyć … by móc je „nosić na rękach” ;)

Od zarania dziejów „kamienie” te budziły fascynację w człowieku, cenione były głównie z uwagi na swe niezwykłe piękno oraz to, że człowiek czynił z nich funkcjonalne narzędzia dla ciała, ducha i umysłu. Każdy z kamieni jest wyjątkowy, kamienie różnią się od siebie cechami charakterystycznymi i właściwościami, rodzą się głęboko w ziemi, obcowanie z żywiołami nadaje im głębię a rysy stanowią o ich charakterze. Ich liczba na dzisiejszym rynku może wydawać się przytłaczająca, podobnie jak moce przypisywane każdemu z nich, można by długo studiować książki opisujące różne metafizyczne właściwości kamieni i kryształów, i rzeczywiście poszczególne kamienie mają swoje indywidualne moce jednak zaskakująco wiele z nich można przypisać im wszystkim …

W wyborze mogą pomóc ci dobre wibracje i intuicja, zapewne do niektórych poczujesz szczególny pociąg, do innych nie … otwórz się na nie … a może masz wrażenie, że pewne kamienie w jakiś sposób cię przywołują … po prostu sięgnij po ten kamień, który Cię zafascynował … albo urzekł cię kolor … bo często istotny jest także kolor i magiczny sposób w jaki wchodzi w interakcje ze światłem ;)

Zawsze aktualna galeria wyjątkowych bransoletek na naszym blogu na facebook: bransoletki w filemonie