O nas

O nas.

Najbardziej cenimy sobie zadowolenie naszych Klientów a naszą pasją są okulary… bransoletki… i koty.

Zależy nam, aby każdy z naszych Klientów poczuł indywidualną, przyjazną wręcz rodzinną atmosferę naszego salonu oraz miał satysfakcję z dokonanego wyboru okularów.

W Optyk Filemon każdemu z naszych Klientów poświęcamy niezbędny czas na udzielenie fachowych porad i pomoc przy doborze odpowiednich opraw okularowych.

Uważamy, że okulary to nie tylko nasz komfort widzenia. Okulary stanowią również element naszej biżuterii, który podkreśla nasz charakter, indywidualizm, urodę, styl oraz charakter naszej pracy. W naszym salonie odnajdziesz szeroki, wyjątkowy i unikatowy asortyment pięknych opraw okularowych.

Dodatkowo w naszym salonie optycznym możesz wybrać pasującą do Twoich nowych okularów ręcznie robioną przez szefową bransoletkę z naturalnych kamieni .

Od naszych Klientów często słyszymy, że „…podoba mi się tyle opraw jednocześnie, że nie wiem, co mam wybrać?”

Szefowa w takich sytuacjach powtarza z życzliwością „hmm.. zawsze źle…:)” – bo jeśli jest za mały wybór, to nasz Klient będzie niezadowolony a jak jest za duży wybór i podoba się oraz pasuje Tobie więcej niż jedna para okularów???

Uważamy, że zawsze można wybrać więcej niż jedną parę okularów i mieć je na różne okazje. W końcu też nie masz w domu jednego pierścionka, bransoletki, łańcuszka…

Jak już wiesz traktujemy okulary jak biżuterię i zależy nam abyś w swoich nowych okularach czuł się atrakcyjnie i komfortowo .

Jeśli jednak lepiej czujesz się nie nosząc okularów to chętnie doradzimy przy wyborze odpowiednich dla Ciebie soczewek kontaktowych jednodniowych lub miesięcznych.

Optyk Filemon

Optyk Filemon