Optyk | Okulista | Mikołów

W naszym salonie optycznym w Mikołowie doświadczony optyk, okulista oraz optometrysta zbadają Twój wzrok i zadbają o ostrość i komfort Twojego widzenia.

Pamiętaj jednak, że okulary korekcyjne to nie tylko komfort widzenia. Okulary stanowią również element naszej biżuterii, który podkreśla nasz charakter, indywidualizm, urodę, styl oraz charakter naszej pracy.

W naszym salonie odnajdziesz szeroki, wyjątkowy i unikatowy asortyment pięknych opraw okularowych. Dodatkowo możesz wybrać pasującą do Twoich nowych okularów ręcznie robioną przez szefową bransoletkę z naturalnych kamieni.

Zapraszamy na umówienie się w naszym salonie na badanie wzroku. Badanie wzroku wykonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie diagnostycznym firmy TOPCON który używany jest m. in. przez kliniki okulistyczne. Badanie wzroku wykonywane jest przez współpracujących z naszym salonem doświadczonego Okulistę oraz Optometrystę.

W trakcie badania zdiagnozujemy wady refrakcji Twojego wzroku oraz pomożemy dobrać najbardziej odpowiednie dla Ciebie soczewki korekcyjne lub soczewki kontaktowe.

Optyk Mikołów, Optyk Pszczyńska, Optyk PIK, Optyk Galeria PIK, Badanie wzroku Mikołów, Okulista Mikołów, okulary, okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe, soczewki miesięczne, soczewki jednodniowe, okulary do czytania, okulary dla kierowców, okulary dla dzieci, okulary progresywne

Optyk Filemon Mikołów ul. Pszczyńska 14 (Galeria PIK)